logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Ревмокардіологічне відділення

 

      Ревмокардіологічне відділення КНП  «Тернопільська комунальна міська лікарня №2» відкрите 03.04.2017року на базі ревматологічного відділення, яке функціонує з 1980 року.

      В даний час у відділенні функціонує 45 ліжок: 20 ревматологічних та 25 – кардіологічних цілодобового стаціонару.

     Завідувач відділення  Кузів Ольга Іванівна,  лікар-ревматолог вищої категорії, кандидат медичних наук; стаж по спеціальності 19 років, медичний стаж-25 років.

      Працюють у відділенні слідуючі лікарі-ординатори:

- Лисенко Ольга Григорівна - лікар-кардіолог вищої категорії, медичний та стаж по спеціальності 46 років.

- Коханська Ольга Богданівна -  лікар -карділог, лікар-спеціаліст, стаж по спеціальності  2 роки, медичний стаж –10 років

- Тимошенко Оксана Петрівна – лікар-ревматолог,  лікар-спеціаліст, стаж по спеціальності 4 міс, медичний стаж – 12 років (працювала лікарем терапевтом, друга кваліфікаційна категорія).

 старша медсестра Питель Л. О. – вища кваліфікаційна категорія

та 7 медичних сестер, сестра-господиня, 8 молодших медичних сестер та 2 молодших медичних сестри-буфетниці.

      Відділення функціонує як міське, тобто надає допомогу всім мешканцям  м. Тернополя, а також обслуговуються громади Тернопільського району.

Відділення є базою кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб та фтизіатрії Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

      У відділенні проводиться висококваліфікована діагностична та лікувальна робота згідно сучасних протоколів діагностики та лікування ревматологічних та кардіологічних  захворювань.

      Разом із працівниками кафедри розробляються нові методики обстеження та лікування згідно з загальноприйнятими стандартами. За потреби організовуються консиліуми з участю адміністрації лікарні, професорсько-викладацького складу кафедри та лікарів відділення.

      У даний час у відділенні створено комфортні палати: дві палати для на 2 особи, одна палата на 3 особи та 6 патат на 7 осіб.

      Працює кімната гігієни, яка укомплектована душовою кабіною, біде, постійно є тепла вода (встановлено бойлер у кімнаті гігієни та роздатковій).


                 Контактний телефон - 26-81-91.