logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Дений стаціонар Терапевтичний №1 (соматичні, неврологічні, кардіологічні ліжка)

Відділення денного стаціонару поліклініки (ДСП) є лікувально-діагностичним підрозділом, поліклінічного відділення КНП «Тернопільська комунальна міська лікарні № 2», що надає кваліфіковану стаціонарну медичну допомогу населенню, на основі сучасних досягнень медичної науки, шляхом госпіталізації на денний час, при відсутності показів до цілодобового медичного нагляду.

Потужність відділення - 70 ліжок: соматичних – 30;

                                                         кардіологічних – 30;

                                                         неврологічних - 10.

Завідувач відділенням лікар -кардіолог вищої Ялінська Галина Павлівна. Стаж роботи в медицині  45 років. Очолює відділення з 1986 року.

Ординатори відділення:

Качмар Олена Андріївна - лікар-кардіолог вищої категорії

Бондар Світлана Яроставівна - лікар-невропатолог вищої категорії

Гніздюх Ірина Олегівна - лікар-терапевт вищої категорії

Велика Ольга Богданівна - лікар-терапевт

Старша медична сестра - Божко Галина Іванівна, медична сестра вищої категорії

Відділення є клінічною базою для кафедри первинної медико-санітарної допомоги та загальної практики-сімейної медицини ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського.  У відділенні проводять клінічні обходи професор Бабінець Лілія Степанівна доценти Корильчук Неоніла Іванівна, Творко Вадим Михайлович, курацію пацієнтів здійснює асистент Рябоконь Світлана Степанівна

В денний стаціонар пацієнти госпіталізуються в плановому та екстреному порядку при відсутності протипоказань для лікування в амбулаторних умовах. Госпіталізація здійснюється за направленнями сімейних лікарів центру первинної медико-санітарної допомоги, лікарів – спеціалістів (кардіолога, ревматолога, ендокринолога, уролога, гастроентеролога, невропатолога, ортопеда) поліклінічного відділення КНП ТКМЛ № 2, лікарняно – консультативної комісії (ЛКК), професорсько-викладацького колективу кафедри з консультативних прийомів. Планові хворі мають 100 % обстеження, яке включає ФГ ОГП, загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, аналіз крові на цукор, ЕКГ, огляд гінеколога у жінок, уролога у чоловіків.

Показання та протипоказання для госпіталізації хворих в денний стаціонар і черговість прийому цих хворих установлені наказом по КНП «ТКМЛ № 2».

Технологія проведення лікувально – діагностичних процесів в денному стаціонарі передбачає лікування, дообстеження, лікарсько-трудову експертизу, корегування факторів ризику.

Обстеження і лікування в денному стаціонарі є комплексним, здійснюється з широким використанням діагностичних і лікувальних підрозділів КНП «ТМКЛ № 2». Консультації хворих денного стаціонару здійснюються як спеціалістами поліклініки, так і спеціалістами інших спеціалізованих установ, співробітниками ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського .

Відділення працює по двохзмінному графіку лікарів, із урахуванням вихідних днів. Середній медичний персонал працює щоденно з 800 до 1800 год., субота, неділя та святкові дні до 1500 год.