logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Дений стаціонар Терапевтичний №2 (гастро, ендокринологічні)

Терапевтичне  відділення №2 денного стаціонару потужністю 45 ліжок є структурним підрозділом КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня № 2». У відділенні функціонує 33 гастроентерологічних ліжок, 12 ендокринологічних, а також перебувають пацієнти з неврологічними захворюваннями. Відділення є клінічною та навчальною базою Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, а саме: кафедри терапії та сімейної медицини факультету післядипломної освіти, де пацієнтів консультують доценти кафедри: к.н.м. Шостак С.Є., Криськів О.І. і куратор відділення к.м.н. Лазарчук Т.Б.

Відділення виконує лікувально-діагностичну, консультативну та організаційно-методичну роботу з питань надання спеціалізованої  допомоги дорослим хворим гастроентерологічного, ендокринологічного , неврологічного профілів. Медичну допомогу надає професійно згуртований колектив лікарів (гастроентерологи, ендокринолог, невролог), середнього (8 медсестер) та молодшого (5 медсестер) медперсоналу. Завідувач відділенням – лікар-гастроентеролог вищої категорії Складанюк Людмила Іванівна, очолює відділення з 2004 року.

У відділенні, разом із працівниками кафедри впроваджується в клінічну практику нові досягнення з надання медичної допомоги при захворюваннях травної системи та проводить аналіз ефективності їх впровадження,  готуються  та проводяться науково-практичні конференції, семінари спрямовані на впровадження результатів наукових досліджень в практику роботи гастроентерологічної служби міста. Організовується  та проводиться санітарно-освітню роботу з питань профілактики гастроентерологічних, ендокринологічних, неврологічних захворювань та їх ускладнень. 

Проводиться відбір хворих, котрі за показаннями направляються на консультацію до Інституту гастроентерології, ендокринологіі, неврологіі АМН України чи до фахівців спеціалізованих кафедр вищих медичних навчальних закладів. Планова госпіталізація до відділення проводиться за направленням гастроентерологічних, ендокринологічних, неврологічних кабінетів, дільничних терапевтів, лікарів загальної практики-сімейної медицини міста.

У 2015 році проведено капітальний ремонт відділення. Створено палати покращеного планування.  У зв язку із чим перебування пацієнтів у відділенні стало більш комфортним та зручним.

 

 Терапевтичне відділення № 2співпрацює з поліклінічними профільними кабінетами, лабораторно-діагностичними та іншими службами міської лікарні № 2.

- Загально-клінічне обстеження (аналіз крові, сечі, калу та ін..);

-Рентгеноскопія шлунково-кишкового тракту;

-Ендоскопія стравоходу шлунку, 12-палої кишки з допомогою езофагогастродуоденоскопа з націленою біопсією і забором клітинного матеріалу;

-Вивчення моторно-евакуаторної функції шлунку рентгенологічним  методами;

-Дуоденальне зондування з дослідженням біохімічного складу жовчі;

-Методи морфологічного дослідження гастробіопсійного матеріалу з метою ранньої діагностики

-Пункційна біопсія печінки;

-Іррігоскопічні обстеження;

-Ректороманоскопія;

-Колоноскопія;

-КТ та МРТ ОЧП;

-Біохімічні показники крові;

-Бактеріологічні обстеження на кишковий дисбактеріоз

-Паразитологічні методи обстеження на гельмінти і кишкові найпростіші;

-Пальцеве обстеження прямої кишки.

Крім загальноприйнятих лабораторно-інструментальних методів обстеження гастроентерологічних,ендокринологічних та неврологічних хвороб застосовуються у відділенні інтрагастральна PH –метрія,комплекс обстеження щитовидної залози,наднирників та ряд додаткових обстежень порушень вуглеводно-ліпідного обміну та ряд обстежень(МРТ, КТ) для неврологічних пацієнтів.

        Завдяки високому професіоналізму,відповідальності,гуманності,злагодженій роботі колективу

створені благоприємні та комфортні умови для обстеження та лікування пацієнтів,які потребують спеціалізованої допомоги.

Ласкаво просимо у відділення!!!

 

Контактний телефон терапевтичного відділення № 2 денного стаціонару: 0 (352) – 26-12-85