logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Акушерське відділення №2

     Акушерське відділення №2 входить до складу Комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська комунальна лікарня №2», розташоване на четвертому поверсі пологового будинку . Відділення відкрите у квітні 1976 року мало назву обсерваційне , а у жовтні 2008 року перейменоване в акушерське відділення №2.

     Основним завданням у роботі акушерського відділення №2 є раціональне ведення пологів, післяродового періоду, недопущення материнської смертності, зниження перинатальних втрат,травматизму матері та плода, профілактика септичних захворювань.

      Відділення забезпечене лікарськими кадрами: завідуюча відділенням – Кузьмінчук Н.М., лікар–ординатор Кибало О. М., старша акушерка Артапух О. П., сестра господиня Шеремета М. І., середнім (11 акушерок) і молодшим (12 молодших медсестер ) медичним персоналом.

      Відділення розраховане на 25 ліжок - 16 післяпологових палат. Палати одномісні, двомісні, 3 палати підвищеного комфорту.

       

      Організація роботи родильного блоку спланована таким чином, що в ньому постійно працює бригада у складі акушер-гінеколога, анестезіолога і неонатолога, акушерки і молодшої медсестри. До складу родильного блоку входять: чотири індивідуальних пологових зали. Родзали працюють почергово. В кожному з них є функціональне ліжко, столик для пеленання новонародженого з підігрівом, столик-візок для інструментів,тонометр для дорослих , мобільна лампа ,1 вакуум екстрактор, шафа для інструментів і медикаментів, пересувний рефлектор, штативи для крапельниць,електровідсмоктувач,набір для дихальної реанімації новонародженого,масляний обігрівач (в разі потреби підвищити температуру повітря),два стільці,настінний термометр,засоби для ведення пологів (м´яч,стілець,спеціальний килимок, шведська стінка). Родзали оснащені системами для подачі кисню. Забезпечення медикаментами, кровозамінниками є в достатній мірі.


      Завідуюча акушерським відділенням № 2 - КУЗЬМІНЧУК НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА

                      Резерв – БЕРЕГУЛЯК ОЛЕСЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

      Старша акушерка відділення - АРТАПУХ ОКСАНА ПЕТРІВНА

                      Резерв – РИНДИЧ ОЛЬГА ПАВЛІВНА

      Сестра - господиня відділення – ШЕРЕМЕТА МАРІЯ ІВАНІВНА

      Контактний телефон 26-81-25