logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Відділення неонатального догляду та лікування новонароджених

Відділення неонатального догляду та лікування новонароджених  включає в себе палати сумісного перебування матері і дитини,   палату неонатального  догляду та  палату інтенсивної терапії.  Палата інтенсивної терапії працює у нас уже третій рік. Для надання допомоги новонародженим у нас є все необхідне - апарати штучної вентиляції легень, кардіомонітори, лінеомати – для забезпечення в/в інфузій, рентгенапарат, лампи фототерапії.

Здорові новонароджені діти знаходяться на сумісному перебуванні з мамою з моменту народження і до виписки з пологового будинку. Огляд новонароджених дітей проводять лікарі-неонатологи щоденно.

Завідувач відділення – Бадюк Наталя Зіновіївна.

Лікарі-неонатологи: Фтьомова Оксана Ярославівна,  Топчій Галина Володимирівна, Кухарук Жанна Любомирівна, Чорна Уляна Ярославівна, Сарахман Наталія Євгенівна та Шминдюк Ліана Любомирівна.

Медсестри палат сумісного перебування навчають і допомагають мамам у догляді за новонародженими.  Діти, які отримані шляхом кесарського розтину,  протягом 2 годин відбувається контакт "шкіра до шкіри" з татом після чого переводяться в палату до матері.  

Якщо новонароджена дитина потребує спостереження після народження, внаслідок порушення періоду адаптації,  вона переводиться в палату неонатального догляду до стабілізації стану.   Якщо стан дитини  погіршується дитина переводиться в палату інтенсивної терапії. Обстеження та лікування новонароджених в палаті інтенсивної терапії проводять лікарі-анестезіологи дитячі: Капустинська Роксолана Орестівна, Мовчан Тетяна Володимирівна, Глазунова Дарія Ігорівна, Шепета Олеся Арсеніївна, Якимчук Олександр Миколайович. 

Завдяки важкій, щоденній праці наших

лікарів та медсестер  ми досягаємо значних перемог.