logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Гінекологічне відділення

Гінекологічне відділення було засноване в 1976 року на базі комунального некомерційного підприємства «ТКМЛ№2».

У відділі розміщено 45 ліжок, індивідуальні палати з окремими санвузлами та душовими кабінами, а також 2 санвузли та душова кабіна для загального користування. Відділ надає повний спектр допомоги жіночому населенню та забезпечує цілодобову невідкладну допомогу 7 днів на тиждень.

 У відділі працює висококваліфікований медичний персонал, який компетентно виконує свої обов’язки та надає допомогу.

З 2009 року відділ очолює Данилюк Олег  Ігорович, лікар вищої категорії, майстерний хірург  який єдиний на території  України акушер-гінеколог  та один з небагатьох на території західної Європи, виконує унікальні органозберігаючі ендоваскулярні операції. Емболізація маткових артерій дозволяє безкровно лікувати фіброміому матки у жінок , з високою ефективністю та швидкою реабілітацією, а головне збереженням репродуктивної функції жінки.

Під керівництвом Данилюка О.І. працює  8 лікарів, які щорічно навчаються та володіють найсучаснішими методами діагностики та лікування хворих, а саме всіма лапароскопічними , гістероскопічними  та кольпоскопічними техніками. Широке використання малоінвазивних технологій дозволяє підвищити реабілітацію та якість життя жінок, а консервативні підходи до лікування багатьох недугів дозволяють вилікувати жінок без оперативного втручання. 

У відділенні також функціонує кабінет естетичної гінекології проводяться такі неординарні процедури як аугментація точки G та біоревіталізація жіночих статевих органів.

На базі відділення функціонує кафедра післядипломної освіти ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського що дає можливість щорічно навчатися інтернам та молодим спеціалістам курсантам, які залучаються до курації хворих та асистенції під час операції з більш досвідченими хірургами. В свою чергу наукові працівники університету мають змогу займатися науковою діяльністю використовуючи матеріали роботи віддлення.

На даний момент у відділенні виконується близько 1000 операцій на рік з мінімальною кількістю ускладнень, що ще раз доводить про якість надання допомоги та високий статус відділу.