• (0352) 26-37-75
  • admintkml2@ukr.net
Новий рік у Тернополі розпочався «по-дівочому». 2-го січня у пологовому другої міської лікарні народилось три дівчинки. Щодо хлопчиків, то двоє нових тернополян з’явились на світ 31-го грудня, вже минулоріч.


      НАТАЛІЯ БАДЮК, завідувач відділення неонатального догляду та лікування новонароджених з палати інтенсивної терапії Перинатального центру.


      «Новий рік ми почали, звичайно, не з першого числа, бо діти запізнились на добу, народилися вони, в нас, 2-го числа, починаючи з 5-ї ранку на протязі доби троє і троє дівчаток. Першою народилась дівчинка, вагою 3400, зростом -52 см. Друга народилася в 13:30 і третя в 14:25». Так, 2017-й рік приніс тернополянці Інні Єременко донечку. Жінка розповідає, це вже друга її дитина. Перейми, пригадує, почались вночі. В 4-ій ранку – швидка, а о 5-й з’явилося на світ немовля. ІННА ЄРЕМЕНКО, породілля
      «Я не очікувала, що ми перші, я думала може якісь другі, але все одно приємно, неочікувано, важко дались роди, але нічого. Привітала нас адміністрація другої міської лікарні, від імені міської ради. Нам подарували подарунки, одежки, пеленки. Ми дуже вдячні, приємно, це така приємна несподіванка, в нас такого ще не було».
      Зазначимо, у 2016 в тернопільському Перинатальному центрі при другій міській лікарні народилася 3 тисячі 131 дитина.