• (0352) 26-37-75
  • admintkml2@ukr.net
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

      Відділення анестезіології та інтенсивної терапії було засноване 1976 році на базі Тернопільської міської комунальної лікарні №2, з 1986 року до складу відділення додано палати інтенсивної терапії. На даний час відділення складається з 12 ліжок інтенсивної терапії та забезпечує надання невідкладної допомоги для планових та ургентних хворих, які знаходяться на лікуванні в Тернопільській міській комунальній лікарні №2.

      Штати відділення складаються з 18 лікарів, з них 9- з вищою, 4 – з першою та 5 – з другою атестацією категорією. Завідувач відділенням, лікар вищої категорії, Семків Андрій Лукіч.


Завідувач відділенням Семків Андрій Лукіч


      Відділення складається з двох одиниць, перша – це палата інтенсивної терапії загального спрямування, де проводиться інтенсивна терапія пацієнтам хірургічного, гінекологічного, урологічного та терапевтичного профілю. Окремо слід відзначити палати інтенсивної терапії які знаходяться в пологовому будинку де надається допомога вагітним та породіллям.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії


      Окрім роботи палат інтенсивної терапії, відділення забезпечує анестезіологічну допомогу. Лікарі відділення володіють усіма основними видами знеболень: внутрішньовенний наркоз з та без інкубації трахеї, спінальна та епідуральна анестезії, низько поточний інгаляційний наркоз, комбіновані види знеболення. З нововведень, окрім інгаляційних анестетиків хочеться відмінити, регіональні методи знеболення (спінальна та епідуральна анестезія) в знеболенні пологів та проведенні кесарського розтину.