• (0352) 26-37-75
  • admintkml2@ukr.net
Дані проведених операцій в амбулаторних та стаціонарних умовах ТКМЛ№2 за період роботи 2015-2016 роки

      На базі хірургічного відділення ТКМЛ№2 функціонують флебологічний та герніологічний центри. За 1,5 року (2015,2016років) проведено в умовах поліклініки (стаціонар одного дня): гемороїдектомії – 25 операцій ( з використанням лазерної абляції), сафенектомії – 6 операційних вручань, герніопластики – 6 операцій. В умовах стаціонару хірургічного відділення за даний період проведено 36 гемороїдектомій ( з них 17 малоінвазивним методом лазерної абляції). Сафенектомії – 246 операцій. За цей час проведено 430 операцій з приводу ліквідації гриж різної локалізації (пахові, вентральні, стегнові, пупкові, після лапараскопічних втручань), з яких 418 - планові герніопластики, 12- з приводу защемлених гриж. .З усієї кількості герніопластик 16 операцій виконано лапароскопічним методом.
      Окрім перерахованих операцій в умовах стаціонару за звітний період проведено 2 атипові резекції сегментів печінки(одна з яких виконана лапараскопічно), 2-лапараскопічноасистовані реконструктивні операції: на сигмоподібній кишці(ліквідація сигмостоми з відновленням пасажу по ШКТ з використанням апарату для циркулярного шва) та лапараскопічноасистована резекція сегменту тонкої кишки з приводу ангіофіброми з накладання первинного анастомозу. Лапараскопічним методом було проведено видалення кісти лівої нирки у двох пацієнтів.
      Однією з важливих патологій на сьогоднішній день залишається механічна жовтяниця на грунті холедохолітіазу. За останній 1,5 року в умовах хірургічного відділення ТКМЛ№2 проведено 22 малоінвазивних ендоскопічних операційних втручання – видалення конкрементів з холедоха.
      Постійно виконуються пункційні дренування рідинних скупчень під контролем УЗД, як малоінвазивна альтернатива до лапаротомій. Виконано 25 таких операцій.
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на www.tkml2.te.ua
Корисні посилання
Контакти
КНП "Тернопільська комунальна міська лікарня №2"
м. Тернопіль
вул. Романа Купчинського, 14

  • Понеділок - П'ятниця 8:00 год. - 16:30 год.
  • (0352) 26-37-75
  • admintkml2@ukr.net