• (0352) 26-37-75
  • admintkml2@ukr.net
Відділення акушерської та екстрагенітальна патологія вагітних

      Відділення акушерської та екстрагенітальної патології вагітних входить до складу Тернопільської комунальної міської лікарні №2, розташоване на другому поверсі пологового будинку.

      Відділення відкрите у квітні 1976 року і входило в склад обсерваційного відділу, у 1998 році у зв’язку з реорганізацією акушерсько-гінекологічної служби перейменоване в відділення акушерської та екстрагенітальної патології вагітних.

      Робота відділу регламентована відповідними наказами Міністерства управління охорони здоров’я.

      Основними завданням у роботі відділення акушерської та екстрагенітальної патології вагітних є надання кваліфікованої спеціалізованої стаціонарної лікувально-діагностичної допомоги вагітним, згідно з «нормативами надання стаціонарної акушерсько-гінекологічної допомоги», недопущення материнської смертності, здійснення заходів щодо профілактики виникнення внутрішньо лікарняних інфекцій.

      Відділення забезпечене лікарськими кадрами:

           - завідувач відділення – Біліенє Л.Р.,

           - лікар-ординатор – Кравець С.В., Магера О.В.,

           - середнім (6 акушерок) і молодшим (5 молодших медсестер) медичним персоналом.

      Відділення розраховане на 20 ліжок. Палат трьохмісних – 7, двохмісних – 1.      Організація роботи відділення акушерської та екстрагенітальної патології вагітних спланована на забезпечення пацієнтів кваліфікованою акушерсько-гінекологічною, анестезіологічною та реанімаційною допомогою. Здійснення допологової підготовки та розробка спільного з профільними фахівцями плану ведення пологів, розродження. Консультування, до обстеження та вирішення питання щодо можливості виношування вагітності. Здійснення динамічного спостереження вагітних з екстрагенітальною патологією. Забезпечення медикаментами для надання невідкладної акушерської допомоги є в достатній мірі, дві палати оснащені системами для подачі кисню.