• (0352) 26-37-75
  • admintkml2@ukr.net
Акушерсько-фізіологічне відділення

      Акушерсько-фізіологічне відділення на 45 ліжок працює в складі багатопрофільної лікарні, що дозволяє надавати висококваліфіковану допомогу роділлям та породіллям з високою акушерською та екстрагенітальною патологією.

      У цьому відділі працюють лікарі:

         1. Шмайка Ірина Несторівна – завідуюча відділом – лікар вищою атестаційної категорії.

         2. Білань Олена Вікторівна – лікар другої атестаційної категорії.

         3. Берегуляк Олеся Олександрівна – лікар першої атестаційної категорії – кандидат медичних наук.

      Старша акушерка відділення:

      Мойсеєва Олеся Василівна – акушерка вищої атестаційної категорії.

      Всі акушерки родильного блоку відділення мають вищу атестаційну категорію. Колектив відділення пропагує здоровий спосіб життя. «Народжуємо разом!» - дивіз акушерсько-фізіологічного відділення ТМКЛ №2.

      Територіальна близькість до обласної дитячої лікарні полегшує завдання виходжування недоношених і хворих немовлят. Робота відділу регламентована відповідними наказами Міністерства управління охорони здоров’я, наказом про акушерсько-фізіологічноге відділення.

      Основним завданням у роботі цього відділення є раціональні введення пологів, післяполового періоду, недопущення материнської смертності, зниження перинатальних втрат, травматизму матері та плода, профілактика септичних захворювань.      Організація роботи родильного блоку спланована таким чином, що в ньому постійно працює бригада в складі: лікаря акушер-гінеколога, анестезіолога, неонатолога, акушерки і молодшої медсестри. В акушерсько-фізіологічному відділенні функціонує 6 індивідуальних пологових залів для проведення партнерських пологів. Індивідуальні пологові зали обладнані згідно вимог наказів МОЗ України для надання висококваліфікованої медичної допомоги роділлям та немовлятам. В відділі функціонує чотири сучасних фетальних кардіомонітора для проведення спостереження за станом плоду в пологах.

      У 2009 році відділення отримало статус «Лікарня доброзичлива до дитини», який підтвердили в 2012 та 2015 роках.

      В акушерсько-фізіологічному відділенні доводиться вести пологи високого ступеню ризику в значної кількості роділь. Це обумовлює необхідність постійно проводити роботу по профілактиці материнської захворюваності, смертності, та перинатальних втрат.