• (0352) 26-37-75
  • admintkml2@ukr.net
Акушерсько-обсерваційне відділення

     Акушерсько-обсерваційне відділення входить до складу Тернопільської міської комунальної лікарні №2, розташоване на четвертому поверсі пологового будинку .Відділення відкрите у квітні 1976 року мало назву обсерваційне , у жовтні 2008 року перейменоване в акушерське відділення №2, а в 2012 році перейменоване в акушерсько-обсерваційне відділення.

     Робота відділу регламентована відповідними наказами Міністерства управління охорони здоров’я.

     Основним завданням у роботі Акушерсько-обсерваційного відділення є раціональне ведення пологів, післяродового періоду, недопущення материнської смертності, зниження перинатальних втрат,травматизму матері та плода, профілактика септичних захворювань.

      Відділення забезпечене лікарськими кадрами: завідуюча відділенням – Кузьмінчук Н.М., лікар–ординатор – Шимко Л.В., лікарі ургентної допомоги – Штабровська А. І.,Букшована Л.І., Гнуча А. Г., Ковальова Н.І.,Овчарук В.В.,Ярош О.Д., середнім (12 акушерок) і молодшим (13 молодших медсестер ) медичним персоналом.

      Відділення розраховане на 30 ліжок - 16 післяпологових палат .Палати одномісні, двомісні, 2 палати підвищеного комфорту.      Організація роботи родильного блоку спланована таким чином, що в ньому постійно працює бригада у складі акушер-гінеколога, анестезіолога і неонатолога, акушерки і молодшої медсестри. До складу родильного блоку входять: чотири індивідуальних пологових зали. Родзали працюють почергово. В кожному з них є функціональне ліжко, столик для пеленання новонародженого з підігрівом, столик-візок для інструментів,тонометр для дорослих , мобільна лампа ,1 вакуум екстрактор, шафа для інструментів і медикаментів, пересувний рефлектор, штативи для крапельниць,електровідсмоктувач,набір для дихальної реанімації новонародженого,масляний обігрівач (в разі потреби підвищити температуру повітря),два стільці,настінний термометр,засоби для ведення пологів (м´яч,стілець,спеціальний килимок). Забезпечення медикаментами, кровозамінниками є в достатній мірі. Родзали оснащені системами для подачі кисню.


      Завідуюча акушерським відділенням № 2 - КУЗЬМІНЧУК НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА

                      Резерв - БУКШОВАНА ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА

      Старша акушерка відділення - АРТАПУХ ОКСАНА ПЕТРІВНА

                      Резерв - ГАЛАС ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА

      Сестра - господиня відділення – ШЕРЕМЕТА МАРІЯ ІВАНІВНА

      Контактний телефон 26-81-25