• (0352) 26-37-75
  • admintkml2@ukr.net
Терапевтичне відділення №1

      Терапевтичне відділення №1 є структурним підрозділом ТКМЛ №2. Відділення відкрито 12 лютого 1975 року згідно додатку №96 “Про відкриття пульмонологічного відділу” на 40 ліжок. Згідно наказу №87-1 “Про оптимізацію мережі ліжкового фонду” від 01.07.2009 р. загально терапевтичне відділення перейменоване в терапевтичне відділення №1. Відділення забезпечує кваліфікованою терапевтичною допомогою контингент міського населення.

      Потужність відділення 60 ліжок, з них: 23 ліжок пульмонологічних, 25 - терапевтичних, 12 - ендокринологічних. В своїй діяльності терапевтичне відділення №1 керується Конституцією України, чинним законодавством, наказами МОЗ України, розпорядженнями Ради міністрів, обласної, міської державних адміністрацій та іншими нормативно-правовими актами України.

      Терапевтичне відділення №1 безпосередньо підпорядковане адміністрації ТКМЛ №2.

      Терапевтичне відділення №1 є базою для кафедри продевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії ТДМУ, що очолює професор С.М. Андрейчин, базою для підготовки лікарів-інтернів.

      В функції відділення входить надання якісної медичної допомоги населенню зони обслуговування ТКМЛ №2, надання планової та ургентної допомоги хворим з ендокринною та пульмонологічною та іншою соматичною патологією, в т.ч. важким декомпенсованим та інкурабельним пацієнтам, хворим геронтологічної категорії.

      Хворим у відділенні доступний широкий спектр лабораторних та інструментальних методів обстежень, всі лікарі відділення володіють технікою проведення пункції плевральної порожнини. Одним з прогресивних методів лікування хворих на бронхіальну астму, ХОЗЛ є небулайзерна терапія, яка стала доступною у нашому відділенні після придбання небулайзера.

      У відділенні колектив постійно прагне до покращення комфорту умов перебування наших пацієнтів.

      Ми будемо раді допомогти всім, хто потребує нашої допомоги, наш тел. 26-81-53

                         Контактні телефони - 26-37-84, 26-32-87.