• (0352) 26-37-75
  • admintkml2@ukr.net
Коментар щодо програми "Інспектор.Міста"

          Переглянувши програму про 2-гу міську лікарню у Тернополі, хочу поділитися своїми враженнями. Чесно кажучи, змішані почуття. Викликає повагу бажання молодих людей до порядку. Всім давно набрид безлад ,який бере свій початок ще у радянському минулому.Може саме такими програмами і можна щось зрушити . Але водночас не можу не зауважити іншого: як воно так вийшло, що в незручному становищі опинився талановитий лікар , хірург із надзвичайно високим рівнем професіоналізму і величезним досвідом роботи ? Я маю всі підстави ,щоб так говорити про Володимира Йосиповича Самарчука, оскільки його пацієнтами були двоє осіб з родини мого чоловіка і я сама.
Все почалося з того ,як сестра мого чоловіка потрапила з віддаленого села у Збаразьку районну лікарню з гострим болем живота . Там медики не дали собі ради і ми наполягли на перевезенні до Тернополя .Серед ночі опинилися з вмираючою жінкою у 2-й лікарні, де чергував лікар Самарчук. Після короткої діагностики Володимир Йосипович негайно прооперував чоловікову сестру з діагнозом "тромбоз кишківника", видаливши 3.5 м кишківника. Важкий післяопераційний період минув під пильним наглядом Володимира Йосиповича, і трьом дітям була врятована мама...Сьгодні вона вже тішиться внуками і щасливо живе у с.Гніздичному Збаразького району ,це Марія Василівна Привроцька.
Через певний час виникла потреба прооперувати чоловікову маму,а також і мені самій довелося одного разу потрапити на хірургічний стіл. Зрозуміло,що просилися до Володимира Йосиповича ,бо довіряли його золотим рукам.
За час перебування у лікарні я неодноразово бачила,як лікарі з інших відділень приводили своїх рідних та знайомих на консультації саме до Володимира Йосиповича , з чого було зрозуміло, що його авторитет є високим серед колег.
З того часу минуло вже декілька років . Ми мешкали в Тернополі понад 10 років, а зараз живемо у Львові,але із всіми святами протягом року обов'язково вітаємо телефоном Володимира Йосиповича Самарчука, ЛІКАРЯ -хірурга , який є ,на мій погляд,окрасою тернопільської медицини. 
Оксана Ясінська , тел 067 354 79 26 , заступник адміністратора з господарської роботи Шпиталю ім . Митрополита Шептицького
Анатолій Ясінський,д.ф-м наук, професор.