• (0352) 26-37-75
  • admintkml2@ukr.net
Друзі! Нагадуємо, що відтепер в нашій поліклініці працює проект «Поліклініка без черг» для запису пацієнтів на прийом до лікарів поліклініки через мережу інтенет.

Сервіс «Поліклініка без черг» дозволяє формувати електронну чергу, записуватися до лікаря через інтернет в «особистому кабінеті», а головне, - підібрати собі зручний час для відвідування поліклініки. 
Перейшовши за посиланням https://global.newmedicine.com.ua/, необхідно спочатку ввести свій номер телефону, на який буде здійснено дзвінок від оператора для підтвердження входу. Далі ви реєструєтесь, обираєте серед запропонованого списку регіонів місто Тернопіль та поліклініку КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2». Наступним кроком буде вибір необхідного Вам лікаря-спеціаліста та здійснення запису до нього на зручні серед запропонованих час та дату. Підтвердженням запису на прийом стане отримане смс-повідомлення з вказаним номером, часом та датою прийому до лікаря.
Якщо у пацієнтів є можливість, то талон можна роздрукувати вдома. Якщо такої можливості немає, то за деякий час перед прийомом необхідно звернутись з отриманим смс-повідомленням в реєстратуру поліклініки і роздрукувати талон там. 
Графік прийому до лікаря оновлюється щоп’ятниці.
Нагадуємо, що записатися на прийом до лікаря можна за посиланням https://global.newmedicine.com.ua/.