logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії складається з 12 ліжок та 2 блоків, які розміщені в центральному корпусі та пологовому будинку.

Основною метою роботи відділення є надання невідкладної, інтенсивної терапії пацієнтам терапевтичого, хірургічного, урологічного та акушерсько-гінекологічного профілю.

Відділення несе цілодобову ургенцію по пацієнтах терапевтичного, урологічного та акушерсько-гінекологічного профілю, окрім того один день на тиждень приєднується і хірургічна ургентна допомога. 

Лікарі відділення забезпечують анестезіологічну допомогу в пологовому будинку (кесарів розтин та знеболення пологів), хірургічному відділенні (забезпечення абдомінальних, малоінвазивних та оториноларингологічних операцій), серцево-судинній хірургії (операції на відкритому серці та на всіх магістральних судинах), гінекологічному відділенні(класичні та малоінвазивні операції, діагногстичні маніпуляції), урологічному відділенні (звичайні та малоінвазивні операції). Також відділ надає допомогу пацієнтам в ранньому післяопераційному періоді.

Завідуючий відділом лікар анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії - Пилипчук Роман Богданович, старша медсестра відділення – Свистун Людмила Володимирівна.