logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Відділення невідкладної медичної допомоги

Відділення екстреної допомоги (англ. emergency department, ED) — відділення лікарні, де надається допомога при невідкладних станах пацієнтам з захворюваннями. Їх доставляють бригади екстреної медичної допомоги або вони звертаються самі. Тому відділення розміщено на першому, або іншому легкодоступному поверсі лікувального закладу.

У відділенны екстреної допомоги є ліжка для надання допомоги та спостереження. Пацієнт може перебувати певний обмежений період часу. Зазвичай до 24 годин. У випадку, коли стан критичний, життєві функції стабілізують у зоні ресусцитації . Після цього його переводять у операційну чи відділення інтенсивної терапії (реанімацію). Якщо допомогу можливо повністю надати в відділенні екстреної допомоги, пацієнта виписують додому. В іншому випадку його переводять в інше відділення лікарні чи інший лікувальний заклад.

У відділенні функціонує палата для пацієнтів на 4 ліжка для надання невідкладної медичної допомоги. Також у відділенні пацієнти мають змогу пройти лабораторні та інструментальні методи обстеженьґґґ6

- електрокардіограму;

- УЗ діагностику внутрішніх органів;

- рентгенодіагностику;

- огляд терапевта;

- огляд акушер-гінеколога;

- огляд хірурга;

- огляд уролога;

- лабораторна діагностика (загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, цукор крові, діастаза сечі).

 

Відділення очолює лікар медицини невідкладних станів Вінічук Марина Михайлівна.

Старша медична сестраПетрук Світлана Василівна

 

Лікарі відділення безперервно працюють над покращенням своїх професійних можливостей.