logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Філія жіночої консультації перинатального центру ІІ-го рівня

 

Філія жіночої консультації є структурним підрозділом перинатального центру 2-го рівня КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2», розташована за адресою - вул.Замкова, 10.

Філія жіночої консультації об'єднала команду професіоналів з великим досвідом і відмінними рекомендаціями в сфері медицини. Наша мета - бути найкращим прикладом акушерсько-гінекологічної допомоги.  Під керівництвом завідуючої філії, Лука І.І., працюють лікарі, які щорічно навчаються та оволодівають найсучаснішими методами діагностики та лікування хворих, беруть активну участь в міжнародних конференціях і семінарах, проводять масштабну інформаційну роботу в соціальних мережах.

В межах роботи нашого відділення ми забезпечимо нагляд за вагітністю будь-якої складності, проведення пізнавальних занять у школі відповідального батьківства. У нашій компетенції рішення проблем, пов'язаних з невиношуванням вагітності і деякими видами безпліддя. Лікарі нашої філії проводять лікування ендокринних порушень у жінок різних вікових груп, проводять профілактичні огляди з розробкою індивідуального для вас графіка майбутніх профілактичних оглядів і графіка необхідних та бажаних для вас досліджень, які можуть дозволити виявити деякі захворювання ще до їх появи. Підбираємо індивідуально для вас спосіб контрацепції, враховуючи ваші побажання, особливості вашої шкіри, менструального циклу і загального здоров'я.

Відділення розраховане на 200 відвідувань у день. Прийом проводиться у дві зміни:1-ша з 8:00 до 13:00; 2-га з 14:00 до 19:00. У складі філії жіночої консультації функціонує денний стаціонар, на  20 ліжок.

Завідувач філії ж/к -  Лука Ірина Ігорівна.

Старша акушерка – Кулина Людмила Михайлівна.

Сестра господиня – Скоропада Галина Романівна.

В штаті працюють висококваліфіковані лікарі акушер-гінекологи: вища категорія – 5 лікарів, перша категорія – 5 лікарів, друга категорія – 6 лікарів .

Щоденний прийом проводить лікар стоматолог Пастушенко Володимир Романович, лікар вищої кваліфікаційної категорії. Приймають пацієнток лікар маммолог, гематолог, доценти кафедри ФПО – Хлібовська О.І., Ониськів О.Б., Сопель В.В. Проводить консультативний прийом заступник директора по дитинству та рододопомозі Сидорчук О.М.

Працюють:

  • кабінет УЗД , де проводиться прийом вагітних та гінекологічних пацієнтів;
  • кабінет патології шийки матки з кольпоскопією;
  • школа відповідального батьківства.

Денний стаціонар є структурним підрозділом філії жіночої консультації, який передбачає лікування  у дві зміни пацієнток із акушерською та гінекологічною патологією.

Направленню у денний стаціонар  підлягають вагітні з наступними патологічними станами:

  • прееклампсія легкого ступеня;
  • хронічні екстрагенітальні патології;
  • необхідність визначення функціонального стану плоду (КТГ,БПП);
  • патологія амніотичної рідини для лабораторного обстеження.

Направленню в денний стаціонар підлягать жінки з гінекологічною патологією:

  • хронічні запальні захворювання геніталій в стадії загострення;
  • ендометріоз;
  • пацієнтки,що перенесли гінекологічні операції з розтином черевної стінки.

Пацієнтки,  які потребують діагностичних маніпуляцій та малих гінекологічних операцій:

 

У філії жіночої консультації  Ви завжди зможете отримати кваліфіковану повноцінну пораду, а також необхідну медичну допомогу.