logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Графік роботи лікарів поліклініки

 

ШАНОВНІ ПАЦІЄНТИ!

Нагадуємо, що для безкоштовного запису на прийом до лікаря поліклініки потрібно пред'явити паспорт та направлення від сімейного лікаря.
Он-лайн запис на прийом тут: https://www.tkml2.te.ua/ua/auth 
 
№п/п Лікар  ПІП Понеділок Вівторок  Середа  Четвер П `ятниця
1 Хірург П'ятничка О.З. 9:00 - 12:00 9:00 - 12:00 9:00 - 12:00 9:00 - 12:00 9:00 - 12:00
2 Хірург Маньковський Я.О. 15.00 - 18.00 15.00 - 18.00 15.00 - 18.00 15.00 - 18.00 15.00 - 18.00
3 Хірург Гаврилюк М.В. 8.00 - 11.00 8.00 - 11.00 8.00 - 11.00 8.00 - 11.00 8.00 - 11.00
4 Хірург Кохан Р.С. 14.00 - 16.00 14.00 - 16.00 14.00 - 16.00 14.00 - 16.00 14.00 - 16.00
6 Ортопед Данилюк Р.Д. військомат військомат військомат військомат військомат
6 Хірург Дарморост І.В. військомат військомат військомат військомат військомат
7 Ортопед Кравчук В.Л. 13.00 - 18.00 8.30 - 13.30 13.00 - 18.00 8.30 - 13.30 13.00 - 18.00
8 Ортопед Кравчук С.Л. 8.30 - 13.30 13.00 - 18.00 8.30 - 13.30 13.00 - 18.00 8.30 - 13.30
26 Ортопед Кулянда А.О. 8.30 - 11.30 14.00 - 17.00 8.30 - 11.30 14.00 - 17.00 8.30 - 11.30
9 Ортопед Кулянда О.С. 8.30 - 13.30 8.30 - 13.30 8.30 - 13.30 8.30 - 13.30 8.30 - 13.30
10 Уролог Глинський В.Т. 8.00 - 12.00 8.00 - 12.00 8.00 - 12.00 14.00 - 18.00 8.00 - 12.00
11 Уролог Кузнець В.О. 14.00 - 17. 00 15.00 - 17.30 15.00 - 17.30 15.00 - 17.30 14.00 - 17. 00
12 Уролог Самсонюк О.Р. 14.00 - 17.00     8.00 - 11.30 14.00 - 17.00
13 ЛОР Очич Ю.Ю. 11.00 - 14.00 11.00 - 14.00 11.00 - 14.00 11.00 - 14.00 11.00 - 14.00
14 ЛОР Андрахевич Ю.З. 8.00 - 11.00 8.00 - 11.00 8.00 - 11.00 8.00 - 11.00 8.00 - 11.00
15 ЛОР Атаманюк Т.С.          
16 Окуліст Борщ  І.М. 13.00 - 18.00 8.00 - 13.00 13.00 - 18.00 8.00 - 13.00 13.00 - 18.00
17 Окуліст Яківчук Л.М. 13.00 - 17.00 8.00 - 12.00 8.00 - 12.00 13.00 - 17.00 8.00 - 12.00
18 Окуліст Стадник О.М. 8.00 - 13.00 13.00 - 18.00 13.00 - 18.00 8.00 - 13.00 13.00 - 18.00
19 Невропатолог Остапченко В.П.          
20 Невропатолог Парій Н.З. 8.30. - 12.30 14.00 - 18.00 8.30. - 12.30 13.00 - 17.00 8.00 - 12.00
23 Невропатолог Карпенюк Ю.І. 9.00 - 12.00 9.00 - 12.00 9.00 - 12.00 9.00 - 12.00 9.00 - 12.00
25 Кардіолог Бідованець Л.Ю.          
28 Кардіолог Чепесюк Л.Я.          
29 Онколог Назарик В.В.          
30 Ендокринолог Кузь Г.А. 14.00 - 17.00 12.00 - 15.00 14.00 - 17.00 12.00 - 15.00 8.00 - 11.00
31 Ендокринолог Перейма В.Р. 8.00 -13.00 13.00 - 18.00 8.00 -13.00 13.00 - 18.00 8.00 -13.00
46 Ревматолог Стасюк О.В. 11.00 - 14.00 12.00 - 14.00 8.00 -11.00 10.00 - 13.00 15.00 - 18.00
32 Ревматолог Гордієнко В.В. 8.00 - 11.00 14.00 - 18.00 11.00 - 14.00 13.00 - 18.00 8.00 -13.00
33 Гематолог Скрипник М.В. 14.00 - 18.00 8.00 - 12.00 14.00 - 18.00 8.00 - 10.00 13.00 - 15.00
34 Інфекціоніст Борисяк Н.М.          
35 Психотерапевт Хомів М.С. 8.00 - 13.00 13.00 - 18.00 13.00 - 18.00 8.00 - 13.00 13.00 - 18.00
36 Гастроентеролог Лучанко Н.Б. 13.00 - 18.00 8.00  - 13.00 8.00  - 13.00 13.00 - 18.00 8.00  - 13.00
37 Стоматолог Хоружа М.А. 13.00 - 17.00 8.00 - 12.00 13.00 - 17.00 8.00 - 12.00 13.00 - 17.00
38 Дерматолог Тугарова О.В. 9.00 - 12.00 9.00 - 12.00 9.00 - 12.00 9.00 - 12.00 9.00 - 12.00
39 Терапевт (14 каб) Стасюк О.В. 8.00 - 11.00 8.00 - 12.00 11.00 - 14.00 8:00 - 10:00 12.00 - 14.00
40 Терапевт (14 каб.) Бочан О.І. 11.00 -14:00 12:00 - 14:00 8:30 - 11:00 10:00 - 14:00 8:30 - 12:00
40 Терапевт (19 каб.) Бочан О.І. 9:00 - 11:00 9:00 - 12:00 11:00 - 16:30 9:00 - 10:00 12:00 - 16:30
41 Терапевт Пашкудська О.М. 8.00 - 14.00 8.00 - 14.00 8.00 - 14.00 8.00 - 14.00 8.00 - 14.00
42 Гінеколог Семків О.В. 9.00 - 11.00 13.00 - 15.00 9.00 - 11. 00 13.00 - 15.00 9.00 - 11.00
44 Терапевт  Рожик М.С. 8.00 - 14.00 8.00 - 14.00 8.00 - 14.00 8.00 - 14.00 8.00 - 14.00
47 Кардіолог  Чубей О.Є          
48 Кардіолог Коханська О.Б. 13.00 - 16.00 12.00 - 15.00 13.00 - 16.00 8.00 - 11.00 13.00 - 16.00