logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Терапевтичне відділення №2

Терапевтичне відділення №2

Відділення розгорнуте на 25 ліжок, працює в режимі цілодобового стаціонару забезпечує надання спеціалізованої медичної допомоги хворим з гастроентерологічними, терапевтичними, кардіологічними, ендокринними патологіями. Пацієнти отримують повний обсяг діагностично-лікувальних процедур згідно чинних протоколів надання медичної допомоги МОЗ України.

Медичну допомогу надає професійно згуртований колектив лікарів (гастроентерологи, ендокринологи, кардіологи, терапевти), середнього (9) та молодшого (8) медперсоналу. Завідувач відділенням – лікар-гастроентеролог вищої категорії Складанюк Людмила Іванівна, очолює відділення з 2004 року.

У відділенні, разом із працівниками кафедри впроваджується в клінічну практику нові досягнення з надання медичної допомоги при захворюваннях внутрішніх органах та проводить аналіз ефективності їх впровадження,  готуються  та проводяться науково-практичні конференції, семінари спрямовані на впровадження результатів наукових досліджень в практику. Організовується  та проводиться санітарно-освітню роботу з питань профілактики гастроентерологічних, ендокринологічних, кардіологічних та терапевтичних захворювань та їх ускладнень. 

Проводиться відбір хворих, котрі за показаннями направляються на консультацію до Інституту гастроентерології, ендокринології, кардіології  АМН України чи до фахівців спеціалізованих кафедр вищих медичних навчальних закладів. Планова госпіталізація до відділення проводиться за направленням гастроентерологічних, ендокринологічних, кардіологічних кабінетів, дільничних терапевтів, лікарів загальної практики-сімейної медицини міста.

У 2015 році проведено капітальний ремонт відділення. Створено палати покращеного планування.  У зв'язку із чим перебування пацієнтів у відділенні стало більш комфортним та зручним.

Відділення Терапії №2  співпрацює з поліклінічними профільними кабінетами, лабораторно-діагностичними (Лабораторний центр Тернополя ) та іншими службами міської лікарні № 2.

-Загально-клінічне обстеження (аналіз крові, сечі, калу та ін.);

-Рентгеноскопія шлунково-кишкового тракту;

-Ендоскопія стравоходу шлунку, 12-палої кишки з допомогою езофагогастродуоденоскопа з націленою біопсією і забором клітинного матеріалу;

-Вивчення моторно-евакуаторної функції шлунку рентгенологічним  методами;

-Методи морфологічного дослідження гастробіопсійного матеріалу з метою ранньої діагностики хвороб;

-Пункційна біопсія печінки;

-Іррігоскопічні обстеження;

-Ректороманоскопія;

-Колоноскопія;

-КТ та МРТ ОЧП;

- Спірометрія;

- Бронхоскопія;

- ЕКГ, ЕхоКГ;

-Біохімічні показники крові;

-Бактеріологічні обстеження на кишковий дисбактеріоз;

-Паразитологічні методи обстеження на гельмінти і кишкові найпростіші;

-Пальцеве обстеження прямої кишки.

 

Завдяки високому професіоналізму, відповідальності, гуманності, злагодженій роботі колективу створені благоприємні та комфортні умови для обстеження та лікування пацієнтів, які потребують спеціалізованої допомоги.

Ласкаво просимо у відділення!!!

 

Контактний телефон Терапевтичного відділення № 2: 0 (352) – 26-12-85