logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Повний спектр планової та невідкладної допомоги цілодобово надають в операційному відділенні нашого медзакладу

Повний спектр якісної планової та невідкладної допомоги цілодобово надають в операційному відділенні Тернопільської міської комунальної лікарні №2. Це, зокрема, оперативні втручання на жовчних шляхах, шлунку, кишківнику, підшлунковій залозі, судинах, сечовидільній системі та ЛОР-органах, проктологічні та гінекологічні операції, втручання з приводу кил, відновлення репродуктивної функції.
Фахівці відділення застосовують малоінвазивні методи при операціях на органах черевної порожнини, малого тазу, заочеревинного простору та венозної системи.
У структуру відділення входять хірургічний, гінекологічний, урологічний, акушерський блоки, в також централізована стерилізаційна.
Висококваліфіковані спеціалісти сумлінно виконують свою роботу. У відділенні працюють майже півсотні фахівців: лікарі, середній та молодший медичний персонал. Колектив постійно опановує та впроваджує нові методики і технології. Відділення має сучасне обладнання, що дозволяє надавати допомогу на найвищому рівні, а також забезпечене медикаментами та виробами медичного призначення відповідно до Протоколів лікування.
Адреса Тернопільської міської комунальної лікарні №2 – вулиця Романа Купчинського, 14.
Номер телефону реєстратури - (0352) 26-81-97.
Call-center – 067 620 20 40 (Київстар), 093 620 20 40 (Лайф), 099 620 20 40 (Водафон).