logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

У нашому медзакладі надають допомогу немовлятам у складних неонатальних випадках

Неонатальний період починається з моменту народження малюка і триває до 28 дня його життя. Вважається, що він є чи не найбільш важливим у збереженні життя і здоров’я дитини.

На жаль, інколи немовлята з перших днів стикаються з тими чи іншими проблемами. Як розповіла під час ефіру у студії «Файне місто» завідувачка відділення неонатального догляду та лікування новонароджених КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2» Наталя Бадюк, найбільш часто зустрічаються стани вродженої пневмонії, дихальні дистреси, гемолітична хвороба, трапляються вроджені вади серця. Близько 4% малюків народжуються передчасно і також, залежно від терміну, мають ризик розвитку тих чи інших ускладнень.

Відповідно до договору з НСЗУ, у Тернопільській комунальній міській лікарні №2 надають допомогу новонародженим у складних неонатальних випадках. У нашому медзакладі є лікарі неонатологи та реаніматологи, забезпечена можливість цілодобового проведення клініко-діагностичних обстежень. Лікарня забезпечена ліками відповідно до Національного переліку, є також сучасне обладнання та необхідні розхідні матеріали.