logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

У відділенні акушерської та екстрагенітальної патології вагітних нашого медзакладу щорічно проходять лікування 1000-1300 жінок

Екстрагенітальні патології – захворювання за межами статевої системи (легеневі, хвороби шлунково-кишкового тракту, серцево-судинні, ендокринологічні тощо). Вони, тим не менш, можуть мати значний вплив на перебіг вагітності. При лікуванні вкрай важливо не лише надати допомогу майбутній матері, а й не нашкодити дитині.

У перинатальному центрі ІІ рівня, який діє при Тернопільській комунальній міській лікарні №2, працює відділення акушерської та екстрагенітальної патології вагітних. Як розповіла його завідувачка Людмила Біліенє в ефірі студії «Файне місто», щороку там проходять лікування 1000-1300 пацієнток.

Відділення забезпечене необхідним обладнанням: є кардіомонітори, УЗД-апарат. Лікарня – багатопрофільна, а це означає, що пацієнтку можуть швидко оглянути фахівці різних напрямків. Також при медзакладі діє сучасна клініко-діагностична лабораторія.  Все це дозволяє обстежити вагітну жінку відповідно до протоколів та обрати оптимальну тактику лікування.