logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

У нашому медзакладі надають допомогу пацієнтам із судинними патологіями

Судинні патології можна умовно поділити на дав групи: патології венозної системи (найбільш поширені – варикоз і його ускладнення: постфлебітичний синдром, флебіти, тромбофлебіти) та захворювання артерій (зокрема, облітеруючий атеросклероз).

Як розповів у прямому ефірі студії «Файне місто» лікар-судинний хірург відділення серцево-судинної та рентгенендоваскулярної хірургії нашого медзакладу Олег Гончарук, венозні та артеріальні захворювання проявляються по-різному. У першому випадку людина може побачити проблему наочно: варикозно трансформовані вени, вузли, судинні «зірочки».  При облітеруючій патології пацієнти скаржаться на кульгавість, біль, який виникає після незначних фізичних навантажень, змерзання, незрозумілі відчуття в стопах.

У Тернопільській комунальній міській лікарні №2 надають допомогу таким пацієнтам. У медзакладі є сучасне обладнання для діагностики і лікування судинних патологій.  Фахівці широко застосовують малоінвазивні методики, які є менш травматичними для пацієнта та дозволяють йому швидше повернутися до звичного життя.