logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

17 вересня - День безпеки пацієнтів

Щорічно 17 вересня світова спільнота відзначає День безпеки пацієнтів. У 2021 його гасло — «Час вживати термінових заходів із забезпечення безпечних і гідних пологів!».
При Тернопільській комунальній міській лікарні №2 діє перинатальний центр ІІ рівня. Безпека матері і малюка для нас – на першому місці.
Тривалий час наш медзаклад носить статус «Лікарня, доброзичлива до дитини». Немовлята з моменту народження і до виписки з пологового будинку знаходяться разом з мамами. Ми підтримуємо принципи грудного вигодовування та дослухаємося до вимог сучасного акушерства.
Пологи відбуваються в індивідуальних залах, оснащених сучасними інструментами, системою подачі кисню, засобами для ведення пологів (м´ячі, стільці, спеціальні килимки, шведські стінки). У післяпологових палатах - зручні функціональні ліжка, пеленальні столики. Є палати покращеного планування.
У нашому пологовому є палата інтенсивної терапії для новонароджених, забезпечена необхідним обладнанням: апаратами штучної вентиляції легень, кардіомоніторами, лінеоматами, рентгенапаратом, лампами фототерапії. Є також палата інтенсивної терапії з цілодобовим анестезіологічним забезпеченням, що дає можливість постійно спостерігати за жінками з ускладненим перебігом вагітності та пологів, а ще - операційна.
Перинатальний центр входить у склад багатопрофільної лікарні. Це означає, що фахівці різних напрямків в разі необхідності можуть надати необхідну допомогу вагітним.
Ми завжди раді допомогти та розділити з вами неймовірний момент народження малюка!