logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Ознаки інсульту: як діяти

Найгірше, що можна зробити при симптомах, схожих на інсульт – зволікати зі зверненням до медиків в надії, що все мине саме по собі. Адже для людини з інсультом перші години – вирішальні. Що швидше вона отримає кваліфіковану допомогу, то вищими будуть шанси на повернення до звичного життя.

«Медична допомога при гострому мозковому інсульті» - один із пріоритетних пакетів медичних послуг з тих, які надають у Тернопільській комунальній міській лікарні №2. Ми маємо повний набір засобів та ресурсів для лікування таки хворих. За пацієнтами налагоджене цілодобове спостереження, є сучасне обладнання. У штаті медзакладу працюють досвідчені лікарі. До мультидисциплінарної бригади вдалося залучити кращих фахівців області, серед них - неврологи, анестезіологи, нейрохірурги, ендоваскулярні спеціалісти, реабілітологи, фізичні терапевти, психологи тощо.  

Щодо симптомів. При початку ішемічного інсульту затерпає обличчя, опускається кут рота, може виникнути порушення вимови, слабкість у руці. Геморагічний починається з різкого болю у голові. Далі - нудота, порушення свідомості, почервоніння обличчя.

Бережіть себе і рідних. При появі ознак інсульту негайно викликайте швидку. А ми завжди готові надати вам якісну медичну допомогу.