logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Про користь фізичних навантажень

Напевно, ви помітили, що однією з найчастіших порад для профілактики хвороб та збереження здоров'я є фізична активність.

Помірні, але регулярні заняття спортом допомагають контролювати вагу, знижують ризик виникнення серцево-судинних захворювань, інсульту, діабету 2 типу, гіпертонії, злоякісних новоутворень, депресії, зміцнюють опорно-руховий апарат, розвивають координацію, рівновагу, поліпшують психоемоційний стан та загальне самопочуття.

Якщо раніше ви не надто приділяли увагу руховій активності, не варто стартувати з максимального навантаження. Почніть з коротких, меншої інтенсивності тренувань, і поступово збільшуйте навантаження.

Фізична активність — це не обов'язково заняття у тренажерному залі. Це прогулянки на свіжому повітрі, активне дозвілля, виконання вправ у домашніх умовах.

Нам потрібні як аеробні, так силові тренування. Втім, будь-яка активність краща, ніж її відсутність. Для того, щоби фізичні вправи приносили задоволення, виберіть такий вид активності, який вам подобається: їзда на велосипеді, швидка ходьба, плавання, йога, танці тощо. Основне - це регулярні, системні та збалансовані навантаження.