logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Ростислав Левчук - новий керівник КНП "Тернопільська комунальна міська лікарня №2"

15 жовтня міський голова Тернополя Сергій Надал представив колективу Тернопільської комунальної міської лікарні №2 нового директора. Ним став колишній начальник відділу охорони здоров’я Rostyslav Levchuk, який на керівну посаду був призначений за результатом перемоги на відкритому конкурсі.

«Дуже важливо у час трансформації системи охорони здоров’я надавати жителям Тернополя якісну медичну допомогу. І це вдасться зробити завдяки професіоналам своєї справи – лікарям, медичному персоналу, - зазначив Сергій Надал. – Також дуже важливо правильно організувати процес надання медичної допомоги у час реформування усієї галузі. Тож, сподіваюся, що новому керівництву медичного закладу завдяки допомозі усього колективу вдасться налагодити цей процес правильно, щоб надавати фахову допомогу громадянам, а медичним працівникам забезпечити гідні умови праці».

До слова, Ростислав Левчук з 2011 року очолює відділ охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради. Закінчив Тернопільський національний медичний університет та ТНЕУ. Працював завідуючим хірургічним відділенням першої міської лікарні та головним лікарем курортної поліклініки №2 у м.Трускавці. 

Колектив медичного закладу радий вітати нового керівника! Очікуємо на ефективну співпрацю та нові звершення в сфері охорони здоров’я, до чого медичний заклад готовий 24 години на добу 7 днів на тиждень!

Разом з тим, щиро дякуємо екс-керівнику лікарні Віктору Кміті за роки плідної роботи, тисячі врятованих життів пацієнтів під його керівництвом, розуміння та підтримку медичним працівникам, які так важливі в щоденній кропіткій роботі медичних працівників!

Віримо, що майбутнє медицини за нами!