logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Як змінювалася Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Майже п’ятдесят років тому Тернопільська міська лікарня №2 прийняла перших пацієнтів. Відтоді протягом всього часу своєї роботи наш медзаклад розвивався, змінювався, осучаснювався.

«Якщо у 1975 було виписано 2250 пацієнтів, то в 2022 – майже 13 тисяч. Величезна різниця. Якщо у було у 1975 році проведено 480 операцій, то в цьому році - 7900. Різниця є не тільки в цифрах, але є ще й якість зовсім інша», - розповів медичний директор з медичного обслуговування населення Віктор Кміта під час ефіру у студії «Файне місто».   

Завдяки ангіографу наша лікарня першою в області почала проводити операції на судинах серця, відповідно, зменшилася смертність від інфарктів. Впроваджувалися малоінвазивні технології, які дозволяють пацієнтам швидше повернутися до звичного життя. Чимало фахівців медзакладу пройшли навчання у закордонних клініках. Наразі, зазначив Віктор Кміта, Тернопільська комунальна міська лікарня №2 – друга по потужності багатопрофільна лікарня в області.

«Ми значно оновили медичне обладнання. В нас з’явився новий комп’ютерний томограф, з’явилися нові монітори для нагляду, лабораторне обладнання, нові рентген-апарати. Багато обладнання для немовлят в пологовому будинку. Це все впливає на ефективність лікування», - додав Віктор Кміта.