logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

У Тернопільській комунальній міській лікарні №2 проводять складні ендоваскулярні операції

У 2011-му на базі Тернопільської комунальної міської лікарні №2 вперше в області був створений рентгенопераційний блок, де того ж року успішно виконали першу на Тернопіллі ендоваскулярну операцію. З того часу команда молодих хірургів, кардіологів та рентгенологів показала чудові результати, що спонукало до розширення та вдосконалення професійних вмінь. Як наслідок, у 2015-му у медзакладі запрацювало відділення серцево-судинної та рентгеноендоваскулярної хірургії на 16 ліжок.
 
Загалом, за майже 10 років кваліфіковану медичну допомогу отримали понад 8 тисяч пацієнтів. Оперативні втручання проводять практично на усіх судинних басейнах. Щорічно фахівці проводять близько шести сотень операцій щодо балонної ангіопластики та стентування коронарних артерій, близько 50-ти ендоваскулярних втручань на сонних артеріях, більше 10-ти – на ниркових, близько 200 – на артеріях нижніх кінцівок, а також понад 80 операцій було проведено з приводу тромбоемболії легеневої артерії. Рентгенендовакулярна емболізація маткових артерій – більше 150 операцій в рік. Крім того, близько 200 операцій щорічно виконують з приводу варикозної хвороби вен нижніх кінцівок методами ендовенозної лазерної коагуляції, склеротерапії та радіочастотної абляції.
 
У лютому 2018 року на базі відділення вперше на Тернопільщині успішно виконали операцію на відкритому серці зі штучним кровообігом. З того часу таких операцій, а саме: аорто-коронарне шунтування, протезування аортального, мітрального та трикуспітального клапанів, пластика міжпередсердної та міжшлуночкової перегородок, було проведено більше сотні.
 
Фахівці відділення щоденно працюють над вдосконаленням своїх знань, практичних навичок та вмінь, відвідують наукові конференції як в Україні, так і за кордоном, слідкують за новими методиками в лікуванні пацієнтів та активно впроваджують їх у своїй практиці. Усі хірурги, кардіологи та анестезіологи пройшли стажування у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені Амосова та Інституті серця МОЗ України.
 
Відповідно до Протоколів лікування, відділення забезпечене медикаментами та виробами медичного призначення, а також оснащене усім необхідним сучасним обладнанням. Отримати безкоштовну медичну допомогу можна, звернувшись з направленням від сімейного лікаря, лікуючого лікаря та у невідкладних випадках.
 
Адреса Тернопільської міської комунальної лікарні №2 – вулиця Романа Купчинського, 14.
Номер телефону реєстратури - (0352) 26-81-97.
Call-center – 067 620 20 40 (Київстар), 093 620 20 40 (Лайф), 099 620 20 40 (Водафон).