logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Урологічне відділення Тернопільської комунальної міської лікарні №2: сучасні підходи, помножені на досвід

Професіоналізм, багаторічний досвід роботи, кваліфікований персонал, сучасне обладнання та високоточні методи діагностики. Широкий спектр лікувальних послуг пропонують фахівці урологічного відділення Тернопільської комунальної міської лікарні №2. У його структурі - перев'язувальний, цистоскопічний та процедурний кабінети, 5 загальних палат та 2 палати покращеного планування.
На базі відділення діє обласний центр літотрипсії. Досвідчені спеціалісти виконують відкриті оперативні втручання на органах сечостатевої системи, зокрема, пластичні та реконструктивні операції. Пріорітетним напрямом роботи є широке впровадження малоінвазивних технологій. Це дає змогу скоротити терміни перебування хворого в стаціонарі, мінімізувати кількість післяопераційних ускладнень та зменшити тривалість реабілітації.
У відділенні проводять трансуретральні резекції аденоми простати та новоутворів сечового міхура. Широко впроваджена контактна лазерна уретероскопічна літотрипсія конкрементів всіх відділів сечоводів з використанням гольмієвого лазера. З використанням лазера проводять також хірургічне лікування стриктур уретри. Під ультразвуковим контролем фахівці здійснюють черезшкірні пункційні нефростомії та пункції кіст нирок.
Відповідно до Протоколів лікування, відділення забезпечене медикаментами та виробами медичного призначення. Отримати безкоштовну медичну допомогу у можна, звернувшись з направленням від сімейного чи лікуючого лікаря, а також у невідкладних випадках.
Адреса лікарні – місто Тернопіль, вулиця Романа Купчинського, 14. Номер телефону реєстратури - (0352) 26-81-97, Call-center – 067 620 20 40 (Київстар), 093 620 20 40 (Лайф), 099 620 20 40 (Водафон).