logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

5 причин обрати перинатальний центр Тернопільської комунальної міської лікарні №2

Вже понад десятиліття наш медзаклад носить статус «Лікарня, доброзичлива до дитини». Для нас важливо, аби перша зустріч з малюком відбулася в максимально комфортних умовах. Немовлята з моменту народження і до виписки з пологового будинку знаходяться разом з мамами. Ми підтримуємо принципи грудного вигодовування та дослухаємося до вимог сучасного акушерства.

Пологи відбуваються в індивідуальних залах. Таких у нашому перинатальному центрі є 10. Вони оснащені сучасними інструментами, системою подачі кисню, засобами для ведення пологів (м´ячі, стільці, спеціальні килимки, шведські стінки). Післяпологові палати облаштовані зручними функціональними ліжками, пеленальними столиками, є палати покращеного планування.

У закладі є палата інтенсивної терапії для новонароджених, забезпечена необхідним обладнанням: апаратами штучної вентиляції легень, кардіомоніторами, лінеоматами, рентгенапаратом, лампами фототерапії. Крім того, в складі перинатального центру є палата інтенсивної терапії з цілодобовим анестезіологічним забезпеченням, що дає можливість постійно спостерігати за жінками з ускладненим перебігом вагітності та пологів, а також операційна.

При перинатальному центрі Тернопільської комунальної міської лікарні №2 діє жіноча консультація із філією на вулиці Замковій. Відповідно, ми можемо спостерігати за вагітною жінкою від моменту взяття на облік, при потребі - надавати стаціонарне лікування. Всі обстеження, які вимагаються при вагітності, можна також зробити у нашому закладі.

Перинатальний центр входить у склад багатопрофільної лікарні. Це означає, що фахівці різних напрямків (кардіологи, неврологи, хірурги тощо) можуть, в разі необхідності, надати допомогу вагітним з естрагенітальною патологією.