logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

З 23 вересня на всій території України буде встановлений «жовтий» рівень епіднебезпеки

З четверга, 23 вересня, на всій території України буде встановлений «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення сьогодні ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У Тернопільській комунальній міській лікарні №2 станом на 21 вересня перебувають 69 пацієнтів з COVID-19. 44 – потребують кисневої підтримки через маску. 6 - на кисневих концентраторах. 4 людей підключені до апарату ШВЛ. 4 пацієнтів у лікарні з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 – загострюється. Тож вкотре нагадуємо про важливість дотримання нескладних правил безпеки. Вдягайте маски у приміщеннях та громадському транспорті, дотримуйтеся дистанції з людьми,  а при будь-яких ознаках хвороби – залишайтеся вдома і телефонуйте до свого лікаря.

За даними Міністерства охорони здоров’я, за останні три місяці 98.1% госпіталізованих із COVID-19 в Україні — невакциновані. Тож захистіть себе від важкого перебігу хвороби – не нехтуйте можливістю зробити щеплення.