logo
XS
SM
MD
LG
Пн - Пт 8:00 – 16:30

Комунальне некомерційне підприємство

Тернопільська комунальна міська лікарня №2

Електронні медичні висновки про тимчасову непрацездатність

З 9 серпня цього року Тернопільська комунальна міська лікарня №2 перейшла на формування електронних медичних висновків про тимчасову непрацездатність (за винятком вагітності та пологів, захворювань, пов’язаних зі СНІД, а також санаторно-курортного лікування). Про це повідомив медичний директор з експертизи тимчасової непрацездатності лікарні Святослав Кравчук під час ефіру у студії «Файне місто».

Електронний медичний висновок – це електронний документ, який засвідчує факт втрати пацієнтом працездатності. На основі медичного висновку формується електронний листок непрацездатності. Щодо переваг, то, перш за все, пацієнт, звертаючись до лікаря, оминає багато бюрократичних умов. «Вже немає того, що потрібно видати сам бланк, його заповнити, піти поставити печатки, занести до роботи. Зараз пацієнт, бувши на прийомі, сам автоматично має вже готовий медичний висновок, і в ту секунду, як накладений електронний підпис лікуючим лікарем, він передається в Електронний реєстр листків непрацездатності», - зазначив Святослав Кравчук.

Дані з Електронного реєстру листків непрацездатності може переглянути як працівник, так і роботодавець (при цьому він не зможе побачити діагноз).